متن خبر

تحولات در درگاه پرداخت اینترنتی ایران کیش مورد استقبال قرار گرفت

زمان درج: ۱۳۹۹/۰۱/۲۴ [۱۱:۱۵:۲۲] - زمان ويرايش: ۱۳۹۹/۰۱/۲۶ [۱۴:۵۳:۵۹] - بازديد: ۱,۰۹۴

بهزاد علیپور معاون فناوری اطلاعات ایران کیش گفت: سال 98 اگر چه سال پرچالشی بود اما  موفقیت های خوبی هم به دست آمد. ایران کیش در ارتقای کیفیت سرویس ها و محصولات خود به دستاوردهای خوبی رسید. برای مثال موفق شدیم  درگاه اینترنتی IPG ایران کیش را با UI  جدید و امکانات تازه ارائه کنیم، با تحولات صورت گرفته در حال حاضر درگاه پرداخت اینترنتی ایران کیش جزو بهترین درگاه های IPG کشور محسوب می شود.

 

وی افزود : همچنین به طور خاص سرویس های متنوع زیادی برای بسیاری از سازمان های کشور ایجاد کردیم، درزمینه ارائه رمز پویا، پیشرو بودیم و در سامانه هریم همکاری های خیلی خوبی با بانک مرکزی و شاپرک صورت گرفت. اولین PSP بودیم که موفق شدیم به این خدمات متصل شویم و دراین حوزه ارائه خدمت کنیم که اکنون نتیجه اش در سامانه IPG و نرم افزار پات مشهود است و مردم می توانند از آن استفاده کنند.

وی ادامه داد: در زمینه دستگاه پوز، موفقیت های خیلی خوبی داشتیم توانستیم برای برندهای اصلی شرکت در دستگاه های پوز، نسخه های بومی ارائه کنیم، اکنون ادعا می کنیم نرم افزاری که ما به صورت بومی ارائه کردیم و قابل استفاده است با کیفیت ترین و بهترین نسخه های موجود در بازار است، هم از لحاظ زمان پاسخگویی، هم امنیت تراکنشی، بهبودهای خوبی صورت گرفت. سامانه سوییچ ایران کیش را نیز به شاپرک 2 ارتقا دادیم.

علیپور گفت:  به لحاظ فنی در همه موارد کاری کردیم که همکاران ما در حوزه بازاریابی دچار مشکل فنی نباشند و بتوانند با تمام PSP ها رقابت کنند. فیچرهای خوبی داریم،  ذخیره کارت ها بر اساس شماره تلفن های همراه، قابلیت های گرافیکی که در IPGایجاد شده است و یا حضور در هریم باعث می شود که ما اکنون نه تنها نسبت به رقبا چیزی کم نداشته بلکه بهترین باشیم. اخیرا اتفاقاتی افتاده که باعث ارتقای تراکنش ها در این درگاه شده است اما جا دارد رتبه های خیلی بهتری در آمار تراکنش داشته باشیم .

وی خاطر نشان ساخت: بخشی از کارهایی که در سال 98  انجام دادیم ثمره اش در سال 99 مشخص می شود. در سال گذشته بخشی از کارها را در سطح رونمایی و یا دموی محصول انجام دادیم مانند پرداخت کیوآر کد که با شراکت بانک تجارت صورت گرفت و تمامی امور فنی آن در ایران کیش انجام شد. پروژه های دیگری داریم که بسیار خاص هستند . فیچرهایی که هم اکنون داریم و همچنان فیچرهای خاصی که اضافه می کنیم در صنعت پرداخت کشور بی نظیر است. مواردی هم هست که معاونت کسب و کارنوین هر زمان خواست می تواند آن را اعلام کند ولی برنامه های خیلی زیادی داریم.آخرین اخبار

{{ item.Title }}

{{ item.Title }}

{{ item.UpdateDateTime.DisplayDateTime }}

بیشتر بخوانید