متن خبر

برنده پژو206 جشنواره طلایی ایران کیش و بانک تجارت مشخص شد

زمان درج: ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ [۰۹:۴۳:۳۰] - زمان ويرايش: ۱۳۹۸/۱۱/۲۶ [۱۰:۴۸:۱۱] - بازديد: ۲۸۰

سید سعید حیدری برنده یک دستگاه خودرو پژو 206 جشنواره طلایی ایران کیش و بانک تجارت در بازار بزرگ رضا شد .

در آخرین مرحله قرعه کشی جشنواره طلایی ایران کیش و بانک تجارت در بازار بزرگ رضا ضمن معرفی سعید حیدری برنده خودرو پژو206 ،  پانزده کارت هدیه پنج میلیون ریالی به پذیرندگان این مجتمع تجاری و 40 کارت هدیه یک میلیون ریالی به خریدارانی که در این مجتمع از دستگاه ایران کیش استفاده کرده اند اهدا شد. در این مرحله قرعه کشی مسئولین ارشد بانک تجارت و ایران کیش حضور داشتند.

پیش از این امیر خیاطان برنده خوش شانس یک دستگاه پژو 206 در سومین جشنواره طلایی مشترک بانک تجارت و شرکت کارت اعتباری ایران کیش در مجتمع تجاری الماس شرق استان خراسان رضوی شد.

جشنواره طلایی مشترک بانک تجارت و ایران کیش از ابتدای سال 98 در مراکز تجاری استان های تهران، البرز، هرمزگان، آذربایجان شرقی، گیلان، خوزستان، خراسان رضوی کلید خورده است. دراین دوره از جشنواره به قید قرعه برای خریدارانی که با کارت بانکی خود در طول زمان برگزاری جشنواره در مراکز تجاری منتخب این استان ها از طریق پذیرندگانی که دارای پایانه های فروش شرکت ایران کیش متصل به حساب های بانک تجارت می باشند خرید می کردند ده ها کارت هدیه 1.000.000 ريالی و همچنین به پذیرندگان ده ها جایزه 5.000.000 ريالی اهدا شد. جایزه ویژه این جشنواره اهدای خودرو پژو 206 در مراکز تجاری این استان ها ست که در چهارمین و آخرین مرحله به برندگان خوش شانس اهدا می شود.


استقبال مردم از جشنواره طلایی بانک تجارت و ایران کیش 
حضور مدیران ارشد بانک تجارت در جشنواره طلایی 

گیتی معینی بازیگر از جمله میهمانان این مراسم قرعه کشی بود.


سعید حیدری برنده خودرو 206آخرین اخبار

{{ item.Title }}

{{ item.Title }}

{{ item.UpdateDateTime.DisplayDateTime }}

بیشتر بخوانید