متن خبر

اپلیکیشن زمرد در کیتکس 2022

زمان درج: ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ [۱۵:۳۲:۴۲] - زمان ويرايش: ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ [۱۵:۳۶:۰۱] - بازديد: ۵۹۳

اپلیکیشن زمرد از محصولاتی بود که در دومین نمایشگاه کیتکس از طریق غرفه ایران کیش معرفی شد. زمرد تجـارت یا اپلیکیشن زمرد زیست بوم متمرکز راهکارهای دیجیتال بانک تجارت به منظور ارائه خدمات و محصولات نوین دیجیتالی بانک منطبق بر چارچوب‌ها و مفاهیم استاندارد بانکداری دیجیتال پیاده‌سازی شده که همانند یک شعبه مجازی جهت خدمت‌رسانی به مشتریان بانک تجارت است.

از طریق زمرد تمامی خدمات بانکی از احراز هویت دیجیتالی گرفته تا افتتاح حساب غیر حضوری و خرید اعتباری صورت می گیرد. زمرد پی یاکیف پول اعتباری «زمرد پی» در قالب اپلیکیشن زمرد نیز از دیگر امکانات این اپلیکیشن است . از نکات مهم این خدمت ارائه تسهیلات در نقطه فروش است که بهترین مدل تسهیلات بانکی به شمار می رود و نقش موثری را در تولید و اشتغال ایجاد می کند.

سیستم پذیرش کیف پول اعتباری ترمه اپلیکیشن زمرد بانک تجارت، نیز دراین نرم افزار راه اندازی شده است .

دراین روش پرداخت اعتباری، افراد توسط سازمان ها با حد اعتباری مشخص به بانک تجارت و سپس ایران کیش معرفی می شوند و از طریق اپلیکیشن زمرد، کاربران معرفی شده می توانند برای دریافت اعتبار و تسهیلات ثبت نام کنند.

سیستم ترمه در واقع پرداخت نقدی در یکجا برای پذیرنده (فروشنده ) و قسطی برای دارنده ترمه اعتباری را فراهم کرده است.آخرین اخبار

{{ item.Title }}

{{ item.Title }}

{{ item.UpdateDateTime.DisplayDateTime }}

بیشتر بخوانید