متن خبر

تقدیر از ایران کیش درآئین قدردانی از کارفرمایان وکارآفرینان برتر

زمان درج: ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ [۱۱:۰۰:۵۴] - زمان ويرايش: ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ [۱۱:۰۴:۰۶] - بازديد: ۹۴۹

شرکت کارت اعتباری ایران کیش به عنوان یکی از کارفرمایان وکارآفرینان برتر تامین اجتماعی استان تهران انتخاب شد.

این شرکت به دلیل جذب وحفظ بیش از2000نفرپرسنل خود و یکی از شرکتهای موثر درحفظ اشتغال نیروها، پرداخت به موقع حق بیمه های ماهانه پرسنل، انجام به موقع حسابرسی های بیمه ای وفاقد بدهی قطعی بودن از طرف اداره کل شرق تهران به عنوان شرکت برترمعرفی شده است .

در بخشی از تقدیرنامه بختیار ملکی مدیر کل تامین اجتماعی شرق تهران بزرگ خطاب به علیرضا موسوی مدیرعامل شرکت کارت اعتباری ایران کیش آمده است : بی تردید اعتلا و ارتقای سازمان های مردم مدار، به ویژه سازمان تامین اجتماعی که بیش از پنجاه درصد جمعیت کشوررا تحت پوشش خود دارد، درگرو حفظ و تقویت سرمایه های مادی و معنوی آن با رعایت اصل سه جانبه گرایی میباشد. در این میان کارفرمایان به عنوان سرمایه های اجتماعی از مهمترین مجریان صیانت از نیروی کار به شمار آمده و نقش بسزایی را به لحاظ تامین منابع مالی و نهایتا تحقق سرمایه های مادی این سازمان، ایفا مینماید .

ضمن قدردانی و ابراز خشنودی از همکاری صمیمانه آن مدیریت محترم به لحاظ مشارکت سازنده با این سازمان، همت رفیعتان را در جهت پرداخت به موقع تعهدات مربوط به کارگران و جلب رضایت این قشر معزز جامعه را ارج نهاده و با اهدا این لوح شان و منزلت جنابعالی را به عنوان کارفرمای برتر استانی در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام سال تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین مزین شده است، پاس می داریم . توفیقات روزافزون حضرتعالی و تمامی کارگران آن مجموعه را از خداوند متعال مسئلت می نماییم.
آخرین اخبار

{{ item.Title }}

{{ item.Title }}

{{ item.UpdateDateTime.DisplayDateTime }}

بیشتر بخوانید