متن خبر

برندگان جشنواره اصناف بانک تجارت و ایران کیش، خود را شناختند

زمان درج: ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ [۲۱:۴۹:۲۷] - زمان ويرايش: ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ [۰۸:۲۰:۵۸] - بازديد: ۲,۸۷۰

برندگان نخستین جشنواره ویژه اصناف بانک تجارت و ایران کیش مشخص شدند .

این جشنواره به منظور تعامل هرچه بیشتر با  مشتریان حوزه کسب و کار و صنوف برگزار و تا پایان مهرماه ادامه داشت. در جشنواره اصناف بانک تجارت و ایران کیش مشتریان بخش اصناف برای شرکت در قرعه‌کشی جایزه ویژه باید ۱۰۰۰ امتیاز و برای ورود به قرعه‌کشی سایر جوایز ارزنده این جشنواره حداقل ۲۰۰ امتیاز کسب می کردند.

افتتاح حساب در بانک تجارت ، داشتن تراکنش کارتخوان فروشگاهی در ماه ، انجام تراکنش همراه‌بانک و تراکنش اینترنت بانک ، مشتریان دارای دسته چک ، میانگین موجودی حساب متصل به کارتخوان فروشگاهی، تراکنش خرید کارتخوان فروشگاهی هریک برای مشتریان امتیاز خود را داشت. جوایز برندگان ویژه این جشنواره که حداقل هزار امتیاز کسب کرده بودند ، 10 کمک هزینه سفر به جام جهانی قطر ، 5 دوچرخه ثابت ، 5تردمیل و 30 دستگاه دوچرخه و برندگان 200 امتیازی این جشنواره هزار جایزه 10 میلیون ریالی بود.

وجود بیش از 3 میلیون واحد صنفی در کشور، بانک تجارت را درکنار ایران کیش بر آن داشت تا از سال گذشته با ایجاد اداره بانکداری اصناف نگاه ویژه‌ای را به این بخش معطوف کند. حضور حمیدرضا شریفیان معاون بانک تجارت در مراسم قرعه کشیآخرین اخبار

{{ item.Title }}

{{ item.Title }}

{{ item.UpdateDateTime.DisplayDateTime }}

بیشتر بخوانید