متن خبر

فعالیت های ایران کیش و همراه اول توسعه می‌یابد

زمان درج: ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ [۰۷:۳۴:۳۰] - زمان ويرايش: ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ [۱۴:۲۰:۰۰] - بازديد: ۱۷۱

معاون شرکت ارتباطات سیار همراه اول:
فعالیت های ایران کیش و همراه اول توسعه می‌یابد
سید عباس نوربخش معاون شرکت ارتباطات سیار همراه اول گفت: درگاه های ایران کیش برای همراه اول؛ جزو برترین هاست و تصور می کنم که سهم ایران کیش در این زمینه با کمک بانک تجارت؛ همواره رو به رشد خواهد بود و قطعا در آینده برترین شرکتی است که روی درگاه همراه اول فعالیت کرده و حجم تراکنش های آن نیز بیشتر می شود.
وی با اشاره به این نکته که هم اکنون از طریق درگاه های ایران کیش روی همراه اول، فروش شارژ و سیم کارت و ... صورت می‌گیرد، افزود: در حال حاضر فناوری اطلاعات مجموعه همراه اول و ایران کیش، همگام و هماهنگ با هم و یکی شده اند و فعالیت بیشتری را با یکدیگر انجام می دهند.
نوربخش اظهار کرد: ایران کیش در میان شرکت های دیگر در تکنولوژی هایی مانند کهربا و ریال دیجیتال، پیشرو است و خوشبختانه باتوجه به اینکه با بانک تجارت رابطه سهامداری دارد از پشتوانه محکمی نیز برخوردار است و مطمئنم جزو بهترین شرکت های موفق در این دو عرصه پرداخت خواهد بود.
معاون شرکت ارتباطات سیار همراه اول در ارتباط با آینده این نوع پرداخت ها گفت: به سرعت، این نوع جدید پرداخت جا می افتد اما باید در این زمینه تبلیغ مناسب واطلاع رسانی صحیح نیز در دستور کار قرار گیرد.


آخرین اخبار

{{ item.Title }}

{{ item.Title }}

{{ item.UpdateDateTime.DisplayDateTime }}

بیشتر بخوانید