متن خبر

ارتقای دوباره ایران کیش در شورای عالی انفورماتیک

زمان درج: ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ [۰۸:۵۹:۴۹] - زمان ويرايش: ۱۳۹۷/۱۰/۲۴ [۱۲:۰۷:۵۴] - بازديد: ۱,۳۶۴

رتبه شرکت کارت اعتباری ایران کیش برای دومین سال پیاپی در شورای عالی انفورماتیک ارتقا یافت. ایران کیش موفق شد ضمن تمدید رتبه های پیشین در رشته امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات نیز از پایه 4 به پایه یک برای یک دوره  دوساله، ارتقا یابد.

به این ترتیب در آخرین رتبه بندی، ایران کیش هم اکنون در 5 رشته خدمات پشتیبانی، تولید و پشتیبانی نرم افزار، ارائه و پشتیبانی نرم افزارهای پایه، سیستم و ابزارها، ارائه و پشتیبانی نرم افزارهای حامل محتوا و امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات گواهی پایه یک اخذ کرده است.

این شرکت همچنین در سایر رشته های آموزش وپژوهش،مشاوره ونظارت براجرای طرحهای انفورماتیکی،خدمات شبکه های اطلاع رسانی،شبکه داده های رایانه ای ومخابراتی، سیستمهای ویژه دارای رتبه پایه 4 است.(رتبه ۱ بالاترین ورتبه ۷ پایین ترین درجه را دارد)

شایان ذکر است اطلاعات فوق درسامانه https://sajar.mporg.ir/ قابل مشاهده است.

صادق فرامرزی مدیرعامل شرکت کارت اعتباری ایران کیش درباره این خبر گفت شاخص های موثردرتعیین وارتقاء رتبه شرکتهای انفورماتیکی عبارت ازمیانگین درآمد مشمول مالیاتی شرکت ها (حجم ونوع قراردادهای منعقده قبلی وجاری آنها)، میزان حقوق و دستمزد پرداختی شرکت ها به کارکنان و رضایت مشتری است که ایران کیش  گواهی پایه یک در پنج رشته را دریافت کرده است.
ایران کیش قادرخواهدبودتعداد12فقره قرارداد با مبلغ نامحدود درهریک ازرشته های ذکرشده منعقدکند.

گفتنی است بیشترین تعدادمجازقرارداد جهت انعقاد برای پایه یک12فقره بامبلغ ریالی نامحدودوکمترین آن برای رتبه7 با4فقره وباسقف ریالی محدوداست.

بر اساس مصوبات معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری و شورای عالی انفورماتیک (از زیرمجموعه‌های معاونت مذکور) کلیه دستگاه‌های اجرایی دولتی، بانک‌ها و… موظف‌اند قراردادهایشان را صرفاً با شرکت‌های دارنده گواهینامه رتبه‌بندی از شورای عالی انفورماتیک منعقد کنند.

لازم به ذکر است شرکت ایران کیش در سال1393 دریک رشته دارای پایه یک بود وطی سالهای بعدباتوجه به توانایی های فنی وعملیاتی شرکت نسبت به تعددرشته های تخصصی وارتقاء آنها اقدام شده است.آخرین اخبار

{{ item.Title }}

{{ item.Title }}

{{ item.UpdateDateTime.DisplayDateTime }}

بیشتر بخوانید