متن خبر

همکاری متفاوت با استارت آپ ها وتمرکز ایران کیش برNFC درسال 97

زمان درج: ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ [۰۹:۱۶:۴۵] - زمان ويرايش: ۱۳۹۷/۰۲/۰۱ [۱۰:۳۷:۲۴] - بازديد: ۱,۸۸۵

تمرکز برفراهم کردن بستر NFC در کلیه دستگاه های MPOSو POS جزو برنامه های اصلی ایران کیش در سال 97 است.

به گزارش روابط عمومی ایران کیش، پیمان طبری معاون فناوری اطلاعات ایران کیش ضمن بیان این مطلب افزود: بناداریم امکان فروش تاپ آپ روی دستگاه های پوز ایران کیش را عملیاتی کنیم تا مشتریان ، به صورت تاپ آپ ووچر یا شارژ برای موبایل هایشان خریداری کنند .
وی همچنین به توجه ویژه ایران کیش به استارت آپ ها در سال 97 اشاره کرد و گفت: تولید API ها از امکاناتی است که برای استارت آپ ها فراهم خواهیم کرد ، MPG و MPOS ایران کیش به صورت API در خواهد آمد تا استارت آپ ها  از آن استفاده کنند و خودشان به صورت مستقل اپلیکیشن بنویسند و از طریق این امکان همکاری ایران کیش و استارت آپ ها بیش از گذشته شود.
معاون فناوری اطلاعات ایران کیش افزود:همکاری ایران کیش و استارت آپ ها در سال جدید به طور ویژه ای دردستور کار است .
طبری همچنین به کیوسک پرداخت سی ان جی ایران کیش که در سال گذشته جایزه بهترین محصول سخت افزاری کشور را از آن خود کرده است اشاره کرد و گفت: این محصول با همکاری شرکت گاز روند روبه رشد خود را طی می کند و تصمیم داریم این پروژه را در پمپ های بنزین نیز اجرایی کنیم .
وی استراتژی شرکت در سال 97 را افزایش کیفیت بستری که ایران کیش در سال 96 در بخش های ام پوز، اینترنت و موبایل ایجاد کرده است دانست .
پیمان طبری با اشاره به نرم افزار پرداخت پات که در سال گذشته امکاناتی چون چند زبانه شدن و همین طور استفاده ازآن برای نابینایان را فراهم کرده است گفت : در نیمه اول سال جدید سورپرایزهای دیگری برای محصول پات خواهیم داشت .آخرین اخبار

{{ item.Title }}

{{ item.Title }}

{{ item.UpdateDateTime.DisplayDateTime }}

بیشتر بخوانید