متن خبر

فقط 4ماه تاپایان جشنواره طلایی ایران کیش و بانک تجارت زمان دارید

زمان درج: ۱۳۹۶/۰۲/۲۴ [۱۱:۰۹:۲۴] - زمان ويرايش: ۱۳۹۶/۰۲/۲۵ [۰۸:۴۳:۰۸] - بازديد: ۱,۳۹۸

دومین جشنواره طلایی بانک تجارت و ایران کیش ویژه مراکز تجاری خرید تهران، شیراز، اصفهان، مشهد مقدس، تبریز و قشم به صورت ماهانه در اردیبهشت ماه نیز برگزار شد  .

به گزارش روابط عمومی ایران کیش، این جشنواره ی 6ماهه تا  شهریور 96 ادامه میاید و هر ماه، در 8 مرکز خرید (تهران: میلاد نور ، بازارقائم تجریش ، بازاررضا و ستاره باران تبریز ، آفتاب پارس شیراز، سیتی سنتر اصفهان و پروما مشهد و قشم) برگزار می شود. جوایز ویژه این جشنواره هفت خودروی هایما s7 است.
در هردوره به صورت ماهانه برای خریداران محترمی که با کارت بانکی خود از پایانه های فروش ایران کیش متصل به حساب بانک تجارت (دراین 8 مرکز خرید)خرید نمایند به قید قرعه جایزه صد هزارتومانی و به پذیرندگان ، جایزه 500 هزارتومانی تعلق می گیرد.
نحوه امتیازدهی به دارندگان کارت بانکی که از پایانه های فروش ایران کیش متصل به حساب بانک تجارت ، خرید می نمایند، به این شکل است که  دارندگان کارت بانکی درمراکز خرید مشخص شده (پاساژهای میلاد نور ، بازارقائم تجریش ، بازاررضا در تهران و ستاره باران تبریز ، آفتاب پارس شیراز، سیتی سنتر اصفهان و پروما مشهد و سیتی سنتر ۱و ۲ قشم) به وسیله پایانه های فروش ایران کیش متصل به حساب های بانک تجارت خرید بالای 50 هزار تومان انجام دهند.
به ازای هر 50 هزارتومان یک برگ کوپن قرعه کشی به خریدار اختصاص می یابد به طوریکه اگر دارنده کارت از هر پایانه فروش در این مراکز 500 هزارتومان خرید انجام دهد ، 10 برگ قرعه کشی به او تعلق می گیرد.
خریدار می بایست اطلاعات خود را در برگه قرعه کشی درج و داخل صندوق های ویژه قرعه کشی مستقر در طبقات این مراکز قرار دهند.
بعد از انجام قرعه کشی ماهانه با حضور نمایندگانی از بانک، پاساژ و شرکت کارت اعتباری ایران کیش ، اطلاع رسانی به برندگان خوش شانس از طریق پیامک و تماس تلفنی انجام میگردد.
همچنین امتیازات پذیرندگان جهت قرعه کشی جوایز ۵،۰۰۰،۰۰۰ ریالی و خودرو هایما به شرح ذیل محاسبه می گردد
1.  هر خرید بالای 300،000ریال یک امتیاز خواهد داشت
2.  عددحاصل از مجموع مبالغ خرید روزانه تقسیم بر 300،000 ریال جزو امتیازات روزانه پذیرنده خواهد بود
3.  ثبت نام در باشگاه مشتریان بانک تجارت 10 امتیاز فقط برای یک مرتبه برای پذیرنده در برخواهد داشت
4.  میانگین حساب ماهانه هر پذیرنده به ازای هر 10،000،000ریال یک امتیاز محسوب خواهد شد
برای قرعه کشی ماهانه 5میلیون ریالی پذیرندگان ، آیتم ها ا تا 3 محاسبه خواهد شد و پذیرندگانی که بالاتر از 100 امتیاز در ماه داشته باشند در این قرعه کشی حضور خواهند داشت .
برای قرعه کشی خودروآیتم چهارم به سه آیتم قبلی اضافه می گردد واز ابتدای جشنواره تا انتهای جشنواره امتیازات محاسبه می گردد و در صورت کسب حداقل 2000 امتیاز هر پذیرنده در قرعه کشی شرکت داده خواهد شد .
در ادامه تصاویری از مراسم قرعه کشی دراین مراکز خرید که همراه با جشن و برنامه های شاداست را مشاهده می کنید

 

آخرین اخبار

{{ item.Title }}

{{ item.Title }}

{{ item.UpdateDateTime.DisplayDateTime }}

بیشتر بخوانید