متن خبر

گپی با ایرج عاشور خانی برنده خودروی آئودی جشنواره پات ایران کیش

زمان درج: ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ [۰۸:۵۷:۰۵] - زمان ويرايش: ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ [۲۲:۲۱:۲۰] - بازديد: ۱,۰۴۵

ستاره سهیل شده است انگار. چه سخت است پیدا کردن برنده کرجی خودروی آئودی ایران کیش در جشنواره پات. ایرج عاشورخانی این روزها سخت مشغول کاراست.

به گزارش روابط عمومی شرکت کارت اعتباری ایران کیش ، با شریکش مجید سامانی پور صاحب  پنج فروشگاه زنجیره ای مواد غذایی در شهرستان ساوجبلاغ و سرش حسابی گرم فعالیت است. متولد 62 و چند سالی است که فروشگاه های زنجیره ای را به راه انداخته .

عاشورخانی سه چهار سالی است که از دستگاه های پوز ایران کیش و بانک تجارت استفاده می کند . البته آن اوایل که کار شراکتی خود را در فروشگاه زنجیره ای آغاز کرده بود با یکی دیگر از دستگاه ها و بانک ها کار می کرد که ظاهرا عملکرد آن چندان باب میلش در نیامد .

وقتی از او می پرسم که آیا با جشنواره پات و نحوه اهدای جوایز آن آشنا بوده می گوید :"عمده شناخت من به این جشنواره ،  به واسطه اطلاع رسانی هایی است که در پشت برگ کاغذهای تراکنش، صورت می گرفت. برای همین ما از اولین روزهایی که این جشنواره برگزار شد، در جریان آن قرار گرفتیم .هرچند کم و بیش از طریق  سایت ایران کیش تراکت ها و پشتیبان ها نیز اطلاعاتی در باره جشنواره و نحوه امتیازدهی ها داشته ایم."

عاشورخانی و سامانی پوردر فروشگاه هایشان ، برگزار کننده قرعه کشی های هفتگی و ماهانه نیز هستند و سعی می کنند با  جوایزی که با حضور اعضای شورای شهر به مردم هدیه می شود، با مشتریانشان رابطه و تعامل دوسویه ای برقرار کنند اما نکته جالب وقتی است که برنده خودروی آئودی می گوید :" همیشه تلاش ما این بود تا به مردم و مشتریانمان نشان دهیم که چنین قرعه کشی هایی واقعی است ، ولی قاعدتا  قرعه کشی درسطح قرعه کشی جشنواره پات بی نظیر است. "

وی در باره پیشنهادهایش پیرامون دستگاه های شرکت ایران کیش گفت: با توجه به دغدغه شغلی موجود؛ سرعت و دقت تراکنش ها اولین رکن مهم به ویژه در فروشگاه های بزرگ و با مشتری زیاد است، هر شرکت پرداختی باید براین موضوع تاکید کند. تا به امروز این دستگاه ها از لحاظ کاری و سرعت خوب بوده اند. اما هرچه این ابزار پیشرفته تر شده و برخی مسائل مانند وارد کردن رمز و مباحث امنیتی آن برطرف شود ، هم به اعتماد مردم کمک می کند و هم اینکه برای فروشندگان ، کار راحت تر خواهد شد.  "آخرین اخبار

{{ item.Title }}

{{ item.Title }}

{{ item.UpdateDateTime.DisplayDateTime }}

بیشتر بخوانید