متن خبر

تاریخ برگزاری چهارمین دوره جشنواره پات مشخص شد

زمان درج: ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ [۰۸:۴۶:۳۵] - زمان ويرايش: ۱۳۹۵/۱۲/۲۳ [۱۰:۰۲:۴۹] - بازديد: ۲,۰۴۰

برندگان خودروی آئودیQ5 و یک دستگاه خودروی MG3 جشنواره پات، بیست و دوم اردیبهشت 96 مشخص می‌شوند.

طبق برنامه‌ریزی های صورت گرفته، بیست و دوم اردیبهشت ماه سال 96، به عنوان زمان برگزاری چهارمین دوره قرعه‌کشی جشنواره پات تعیین شده است.
خودروی آئودیQ5 ویژه ترین جایزه جشنواره پات می باشد که قرار است به قید قرعه به یکی از پذیرندگان خوش شانس شرکت کارت اعتباری ایران کیش در این روز ( بیست و دوم اردیبهشت96) اهدا شود.
این در حالی است که در چهارمین جشنواره پات یکی از دارندگان کارتهای شتابي استفاده کننده ‌ازدرگاه‌‌ها وسامانه‌های ایران کیش نیز برنده یک دستگاه خودرویMG3 می‌شود .
همانند سه دوره پیشین این جشنواره، کلیه پذیرندگان حقیقی ابزارهای پذیرش ایران کیش اعم از پذیرندگان دستگاه های کارتخوان(POS) و درگاه های پرداخت اینترنت(IPG) در این قرعه‌کشی شرکت داده خواهند شد.
در چهارمین جشنواره پات همچنین به قید قرعه40 گوشی آیفون به 40 نفر از پذیرندگانی که نامشان در قرعه‌کشی بیرون بیاید اهدا خواهد شد .
درسه دوره گذشته قرعه کشی این جشنواره، سیدمحسن برزگری و مجتبی مهر پویا و داریوش رحمانی برندگان یک دستگاه خودروی MG3 شدند .
لازم به ذکر است برای پذیرندگان، هر تراکنش خرید بالای 200هزار ریال 1 امتیاز محسوب می‌شود و هر 10 میلیون ریال مبلغ تراکنش نیز 1 امتیاز دیگر به مجموع امتیازات آنان اضافه خواهد کرد. این در حالی است که مشتریان و دارندگان کارت های شتابی نیز، با هر خرید شارژ و یا هر قبضی که مبلغ آن را از طریق ابزارهای موبایلی و اینترنتی ایران کیش بپردازند 0.5امتیاز کسب می‌کنند. در همین حال چنانچه پذیرندگان و دارندگان کارتهای شتابی در باشگاه مشتریان ایران کیش ثبت نام کنند، امتیازات آنها در صورت انجام هر یک از این فعالیت ها (خرید شارژ و یا پرداخت قبض ) به 1 افزایش می یابد .
همچنین ثبت نام در باشگاه مشتریان به طور مجزا، 50 امتیاز، برای مشتریان به همراه خواهد داشت.
لازم به یادآوری است که هریک امتیاز به معنای یک شانس برای برنده شدن در قرعه کشی چهارمین جشنواره پات است.آخرین اخبار

{{ item.Title }}

{{ item.Title }}

{{ item.UpdateDateTime.DisplayDateTime }}

بیشتر بخوانید