متن خبر

MOBILE LEARNING و وب کنفرانس دربرنامه های آموزشی ایران کیش

زمان درج: ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ [۰۹:۳۴:۵۵] - زمان ويرايش: ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ [۱۰:۲۰:۲۰] - بازديد: ۱,۰۱۹

برنامه های آموزشی ایران کیش در سال 96 با برگزاری دوره آموزشی تشریح الزامات و ممیزی 9001:2015 کلید خورد .

به گزارش روابط عمومی ایران کیش، صمد شاهسونی مسئول اداره آموزش ایران کیش ضمن اعلام این مطلب از راه اندازی MOBILE LEARNING و وب کنفرانس در آینده نزدیک خبرداد و گفت: از این طریق آموزش در شهرستان ها به نحو بهتری صورت می گیرد و امکان برگزاری کلاس های غیر حضوری آموزشی نیز میسر می شود.

وی ادامه داد:" برگزاری کلاس های حضوری شرکت ایران کیش از 9 نفر ساعت در سال 95 به 20 نفر ساعت در سال 96  افزایش خواهد یافت که این موضوع به معنای دو برابر شدن رشد برنامه های آموزشی در سال جدید است . "هر چند این بدان معنی نیست که رشد کیفی برنامه های آموزشی فدای رشد کمی آموزشهای ضمن خدمت شود.

شاهسونی اعلام کرد: " بعد از اخذ iso 10015 و استقرار سیستم و نرم افزار آموزشی، قرار است تا آموزش کمی و کیفی این شرکت بهبود یابد."

مسئول اداره آموزش ایران کیش گفت :" برای تمام مشاغل شرکت ، نیاز سنجی آموزشی از روشهای DACOM و استاندارد مهارت انجام پذیرفته، همچنین اثر بخشی هر دوره آموزشی اندازه گیری می شود و تلاش است با توجه به سنجش اثر بخشی ها و دریافت بازخورد از دوره های آموزشی، روشهای اصلاحی و بهبود انجام شود. "

وی درباره دوره آموزشی تشریح الزامات و ممیزی 9001 نیز گفت :" این کلاس ها برای واحد طرح و برنامه و تمامی بخش هایی که در ارتباط با ممیزی ها همکاری دارند در حال برگزاری است و خوشبختانه تا کنون بازخوردهای بسیار مثبتی نیز از آن دریافت کرده ایم "
مسئول اداره آموزش شرکت ایران کیش افزود:" با توجه به اینکه ایران کیش در سال های گذشته گواهینامه ISO 9001 را دریافت کرده است و امسال ممیزی مراقبتی خواهیم داشت، این الزام حس می شود که نسبت به بحث آموزش در این بخش توجه ویژه ای داشته باشیم ."آخرین اخبار

{{ item.Title }}

{{ item.Title }}

{{ item.UpdateDateTime.DisplayDateTime }}

بیشتر بخوانید